Pristatymo Informacija

1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti adresą, kuriuo bus pristatytos prekės.  Prekių atsiėmimas UAB “Linus Medical” biure yra nemokamas.

2. Prekės Pirkėjo nurodytu adresu pristatomos per 2–10 (dvi–dešimt) dienų nuo užsakytų prekių apmokėjimo, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo. Prekės pristatomos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 18.00 val.

3. Pristatytų prekių būklę, kiekį, asortimentą Pirkėjas turi patikrinti Pardavėjo atstovo akivaizdoje.

4. Kai prekės pristatomos Pirkėjui nurodytu adresu, Pirkėjas, pastebėjęs prekių kiekio, kokybės ar asortimento neatitikimų, privalo apie tai nedelsiant informuoti Pardavėją svetainėje nurodytu tel. numeriu arba el. pašto adresu ir turi teisę nepriimti prekių. Jei Pirkėjas pretenzijų neturi, jis privalo pasirašyti važtaraštyje. Pirkėjui pasirašius važtaraštyje, laikoma, kad prekės jam pristatytos tinkamai ir tinkamos kokybės.

5. Kai prekės pristatomos į siuntų terminalą, Pirkėjas privalo atsiimti prekes iš terminalo ne vėliau kaip per 3 (tris) kalendorines dienas nuo tos dienos kai kurjeris informuoja apie prekių pristatymą. Kai siunta pristatoma į Pirkėjo pasirinktą terminalą, kurjeris trumpąja SMS žinute ir/ar el. laišku atsiunčia kodus, kurie skirti siuntos atsiėmimui. Neatsiėmus prekių per šiame Taisyklių punkte nustatytą terminą, Pardavėjas turi teisę be išankstinio įspėjimo anuliuoti prekių užsakymą, nutraukti prekių pirkimo ir pardavimo sutartį, o sumokėtą sumą grąžinti Pirkėjui per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo užsakymo anuliavimo dienos.

6. Pirkėjas, atsiimdamas prekes pats ar priimdamas jam pristatytas prekes, privalo pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir užsakymo numerį.